TENNISCLUB LOPPERSUM EN OMSTREKEN

Commissies

Binnen TC LEO zijn er verschillende commissies.

 

Technische Commissie en Activiteitencommissie

De technische commissie organiseert de KNLTB-competitie en de  Kring Noord-competetie.

De technische commissie bestaat momenteel uit:

  • Jolanda Beereboom
  • Berthe te Velde
  • Netteke van Geer, 0596 - 572164 nettekevangeer@tcleo.nl

 

Kantinecommissie

De kantine, een zeer belangrijk onderdeel van de vereniging, wordt gerund door een kantinecommissie, bestaande uit 2 leden/vrijwilligers die verantwoordelijk zijn voor het in- en verkoopbeleid, het inrichten van de bar, terras en de keuken, het inzetten van mensen ten behoeve van de barbezetting en het schoonhouden van de kantine en keuken, en nog vele andere bijkomende zaken.

 

Alle seniorleden zijn verplicht te voldoen aan het aan het begin van het verenigingsseizoen opgestelde kantinerooster. Het kantinereglement en -rooster staat gepubliceerd op onze site.

De kantinecommissie bestaat uit:

  • Liz Nauta, liznauta@tcleo.nl
  • Ria Gengler, riagengler@tcleo.nl

 

Baancommissie

De baancommissie coördineert en voert alles uit wat te maken heeft met het onderhoud van park, banen en kantine. Elk voorjaar wordt er een schoonmaakactie gehouden.

De baancommissie bestaat uit:

  • Jan Stamhuis, 0596 - 572569, janstamhuis@tcleo.nl
  • Jos Gengler, 0596 - 571921, josgengler@tcleo.nl

 

Jeugdcommissie

De jeugdcommissie coördineert activiteiten speciaal voor de jeugd, d.w.z. onze leden tot 18 jaar, met als doel om de jeugd te stimuleren vaker te tennissen.

In het zomerseizoen worden laagdrempelige activiteiten en toernooien georganiseerd. Soms wordt dat gedaan met de tennisverenigingen van Middelstum en Stedum.

Zo nu en dan wordt een beroep gedaan op de ouders. Zij zijn onmisbaar voor het vervoer naar andere clubs, bij de ontvangst van gastteams bij TC LEO thuis, en ouders worden gevraagd mee te helpen bij de begeleiding van de activiteiten.

 

Met de tennisschool Smashing wordt overlegd over het lesaanbod voor de jeugd in het zomer- en winterseizoen. Meer informatie op de Jeugdpagina.

 

De jeugdcommissie bestaat uit:

  • Ingrid Vink, ingridvink@tcleo.nl
  • Martin Martens, 06-29303390, martinmartens@tcleo.nl
  • Aike Lettinga, aikelettinga@tcleo.nl